#1 2007-10-03 17:56:42

Seba

Administrator

070088007
Zarejestrowany: 2006-09-14
Posty: 619

I co teraz??

Wiec tak od kilku dni są pewne zmiany i wiekszość ma problemy z orientacja wiec pisze co i jak.

W ostatnich dniach jak pisalismy server został przeniesiony odemnie na dedykowany server u Pyriela. Dlatego zeby móc połaczyć sie do nowego servera potrzebny jest patch który znajduje sie w dziale downolad oraz poniżej dla osób leniwych.

http://files.filefront.com/mainexe/;869 … einfo.html

Następnie teraz testy zostały przeniesony na server Pyriela z nazwą 4fun. Mamy zamiar do końca tygodnia porobić spoty wyeliminowac (wyłączyć) bugi jakie damy rade znaleść i puścić tą wersje na kilkatygodniowe 4funowe wersje z expem przyzwoitym ale nie 9999x. Również na dniach przeniesione zostanie forum na nowe (wykupiony specjalny hosting).

Naszą prośba teraz jest abyście grali i odnajdowali bugi i o wszystkich problemach pisali na forum w specjalnie wyczyszczonym dziale problemy. Ma to wygladać na zasadzie:

Temat: Dertit - znalezione bugi
Treść: w lorce nalazłem bug na ROH

Prosze o niekomentowanie tych tematów przez osoby które nie wiedza jak naprawic w celu zbednego poszerzania tematu. Postaramy sie każdy bład sprawdzić indywidualnie i w miare możliwości usunąc je lub wyłączyć.

Coż pewnie wiele osob sie zastanawia dlaczego pisze zeby wyłączyć błedy. Juz tłumacze. Wersja 1.04d jest jedna z najnowszych a co za tym idzie jedna z najbardziej zbugowanych również w kodzie ASM. Dlatego bedziemy starali sie niwelowac błedy ile tylko damy rade a gdy wyjdzie tylko poprawiona wersja 1.04d to bedziemy poprawki wprowadzać przez co odbugowywać gre. Rownież w tym miejscu jeżeli ktoś z was zna sie bardzo dobrze na C++ lub ASM i servie mu to zapraszam na posadke dekodera.

Hmmm. Chyba to juz wszystko.A jeszcze coś. KTO NAPISZE MI NA GG O JAKIMS BŁEDZIE TO AUTOMATYCZNIE ZOSTANIE ZABLOKOWANY I INNE NIEMIŁE RZECZY GO SPOTKAJA. Moje prywatne gg słuzy do prywatnych rzeczy wiec uszanujcie moja wole. Jak już tak chcecie pisać na gg to zapraszam do pisania na RPGMU ADMIN`s GG pod nr: 7299350

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterac janpol niepełnosprawni nad morzem internetabc.pl