#1 2007-10-06 20:49:36

Kazik.pl

Skeleton

1816362
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-12
Posty: 34

test

niby kurcze testy ... kazdy ma grac, a tu znow dorabiacie komus staty. Jeb*** geje ... to poco mazaliscie poprzednei konta skoro zachowujecie sie tak samo ... cioty.

prosilem was poprzednio byscie mi zrobili  troche lepsz apostac, a tu h*** ... teraz pogralem kilka godzin, a tu lodzik poszedl gejowi jakiemus i kurcze ofc upgrade postaci ... niby publikacje chcieliscie zrobic ... gracze by was zlinczowali za takie kurcze cos ... i ja sie dołączam.

Zj**** mnie, nie mam zamiaru grac z gejami. nara cioty


@Edit By Kajdi

Ostatnio edytowany przez Kazik.pl (2007-10-06 20:51:45)


http://img444.imageshack.us/img444/4602/13168727504676f38f2edf2wb7.gif

Offline

 

#2 2007-10-07 22:04:43

Pyriel

GM Team Member

Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 1003

Re: test

Tak długo jak nie publikujemy możemy dawać staty jeśli tylko ktoś poprosi i tylko mamy czas; bo póki co i tak nie ma to znaczenia. Bazę będziemy kasować prawdopodobnie jutro albo pojutrze, żaden z testerów nie będzie miał przewagi na początku gry, no i wiemy doskonale z doświadczenia, że faworyzowanie kogokolwiek ma krótkie nogi.

Uwaga jest cenna, bo faktycznie zdarzało się że ktoś prosił o staty a ich nie dostał (zdarzało się nawet odwrotnie - nie prosił a dostał...), przez jakiś czas działała procedura przydzielająca dużo statów na start, przez jakiś nie itd. Rozumiem że bardzo Cię to wkurzyło co widać po języku jakiego użyłeś.


Pyriel / Marszałek
Administrator serwera RPG Mu

Offline

 

#3 2007-10-08 10:06:01

Seba

Administrator

070088007
Zarejestrowany: 2006-09-14
Posty: 619

Re: test

Wiesz kazik nie zawsze jest czas zeby dodac a narazie nie ma mozliwosci zeby kazdy gm mog dodac staty a po drugie pisałem ze myślimy o publikacji i mielismy ja zrobić w czwartek ale z kilku powodów nie dalismy rade i chcemy to zrobic a wtedy juz nie bedzie napewno nikt mial statów. Popatrzyles sie tez pewnie na ranking który jest zjebany.

Kazik.pl napisał:

niby kurcze testy ... kazdy ma grac, a tu znow dorabiacie komus statyJeb*** geje ... to poco mazaliscie poprzednei konta skoro zachowujecie sie tak samo ... cioty.
@Edit By Kajdi

Co do tego to widze ze nie śledziles informacji bo 1 test server stał u mnie od pewnego czasu został przeniesiony sam server bez bazy danych bo to ponad 600 MB a to nie było sens dlatego drugi raz treba byłło sie rejestrowac

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsieci komputerowe szczecin materace janpol hotele bez barier nad morzem