#16 2007-09-18 17:00:34

Kajdi

GM Team Member

4668685
Skąd: Białogard
Zarejestrowany: 2006-10-07
Posty: 572

Re: Koncepcja nowego świata

Crafting potocznie crafcecie (czyt. krafcenie ) czyli tworzenie itemków itd ;p


--------------------------------------------------------------------------------
Życie jest jak Miriam.
Wszystko niby ładne i piękne, a tu nagle...ch***j ^^
Co mnie nie zabije to kiedyś to zrobi

Offline

 

#17 2007-09-19 00:09:26

Pyriel

GM Team Member

Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 1003

Re: Koncepcja nowego świata

Dokładnie - tworzenie / upgrade'owanie istniejących itemów... mamy parę teoretycznych koncepcji z Thule ale narazie cicho sza... nie wiadomo jeszcze, czy są wykonalne.

Z moich pomysłów - superego na serwerze... każdy ma taką dodatkową postać (już gdy zaczyna się nową grę to ta postać jest, ale słabiutka w statach i ma b. wysoki lvl; nie da się jej wcale resetować) i ta postać wzmacnia się cały czas w jakiś sposób proporcjonalnie do rozwoju własnej - np. własną robisz questy a superego zyskuje siłę w tym czasie... takim superego mógłby być np. energy elf, który dostaje wyłącznie energię. Im masz więcej questów, tym twoje superego lepsze. A do czego można to wykorzystać to ogólnie wiadomo Nie wiem czy to ma sens - komentujcie


Pyriel / Marszałek
Administrator serwera RPG Mu

Offline

 

#18 2007-09-19 07:25:04

Kajdi

GM Team Member

4668685
Skąd: Białogard
Zarejestrowany: 2006-10-07
Posty: 572

Re: Koncepcja nowego świata

Wszystko co nowe i niepowtarzalne ma sens


--------------------------------------------------------------------------------
Życie jest jak Miriam.
Wszystko niby ładne i piękne, a tu nagle...ch***j ^^
Co mnie nie zabije to kiedyś to zrobi

Offline

 

#19 2007-09-20 21:08:16

Nightmare

GM Team Member

5730682
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 87

Re: Koncepcja nowego świata

Witam wszystkich mam chwile czasu wiec moge zlac moje pomysly
Ja mam jeszcze jedna propozycje dotyczy ona zlotych raz w tygodniu np w niedziele kiedy graczy jest wiecej mozna np zrobic ( MASTER INVAZJE) albo mozna ja inaczej nazwac niewiem czy cos takiego da sie zrobic ale moze tak na czym by mialo to polegac .HMMMyyy no normalnie co invazje jest 3 z karzdego rodzaju zlote a tu mialo by ih byc 10 albo cos takiego dlatego mialo by sie to nazywac master invazja oczywiscie mialo by to dotyczyc Hell Maina i Balgasa ale ta inwazja byla by tylko raz nie jak normalne invazje np o godzinie 12 ;00
Druga moja propozycja dotyczy Cry Wolf i aida prosil bym o nasycenie tych planszy wieksza iloscia mobow wiem ze to niema znaczenia ale na karzdym serwie byla tam prawie pustka albo respam zwiekrzyc
Nastepne to o czym pisalem na karzdej planszy z tych wazniejszych zdlo by sie zrobic jakiegos BOOSA  krainy niechodzi mi tu o zlote tylko jakiegos np Duch Kunduna w tarkanie i leci z niego soul a respamuje co 30 min w innym miejscu no moze byc rzadziej bez róznicy ale takie bosy by sie zdaly taka moja invencja .
Piorko niech dropi tylko w tarkan i to bardzo rzadko
Kamienie niech drop medzie zmniejszony
Proponowal  bym o powrucmy do tych potworow BOOSOW to tak jak z Feniksem w Icarusie to o takie cos mi chodzi
ale z Fenixem w icarusie bedzie inaczej bo on bedzie respamowal co godzine bedzie bardzo twardy ale bedzie dropil Wingi poziom 1 no niewiem czy to przejdzie:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsieci komputerowe szczecin materace janpol hotele bez barier nad morzem